ÖVRIGT / Diverse / Tapetrullar 12487439
nr 1248 7439
Tapetrullar
2+ 1 st, Gyllenläderstil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:54:29
100 kr
300 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr